Hakkımızda

 
 
Tetaş İç ve Dış Tic.A.Ş. 1982 yılında konfeksiyon makineleri sektörüne hizmet vermek amacı ile kurulmuştur.
 
1500 kişiye yaklaşan çalışan sayısı ile her biri kendi sektöründe deneyimli personeli ile başarılı şekilde faaliyet gösteren TETAS Şirketler Grubu ,Tekstil Makina ve Yedekparça Sarf Malzemeleri ,İş ve İstifleme makineleri, Ofis ve kırtasiye ,Tekstil üretimi, Finans ve Sigortacılık , Baskı Matbaa ve Etiket  hizmetlerini kapsayan geniş bir yelpazeye sahip 9 ayrı firmadan oluşmaktadır.TETAŞ Şirketler Grubu’nun hızlı büyümesinin ardında; piyasanın gereksinimlerini iyi tespit edebilmesi, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmesi, insan kaynaklarına ve çalışanlarına verdiği önem ve bilgiyi tabana yayma politikası yatmaktadır.
 
Kırtasiye sektörüne 1997 yılında adım atmıştır. Tetaş A.Ş. bünyesinde satış ve pazarlama departmanı olarak faaliyet göstermeye başlayan firmamız, 2003 yılında TEMAT Kırtasiye A.Ş. adı altında TETAŞ Şirketler Grubunun grup şirketlerinden biri olmuştur. 2010 senesi itibarıyla TETAŞ İÇ ve DIŞ TİCARET A.Ş. adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.
 
Sektörde ilk günlerinden itibaren yurtiçinden ve yurtdışından fason üretim yoluyla kendi markası altında ofis ürünleri ve okul ürünleri konusunda ürün tedarik etmektedir. Bunun yanı sıra uluslararası kırtasiye sektöründe kalitesi kanıtlanmış birçok ünlü markanın distribütörlüğünü yapmaktadır. İlerlemek ve gelişmekteki en temel unsurumuz iş ortaklarımızdan gelen istekleri değerlendirerek ürün portföyüne sürekli yeni fiyat ve kalite optimizasyonu uygun ürün eklemeleri yaparak geniş bir yelpazeye sahip olmaktır.
 
Kendi bünyemizde üretimini yaptığımız Telli ve Poşet dosya ürünleri ile sektöre yaklaşık 5 yıldır en iyi ve kaliteli hizmeti vermeye çalışmaktayız.
 
Müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile rahatlık ve pratiklik sağlayacak ürün yelpazesi sunmak daha iyi hizmet vermek ve kendimizi sürekli geliştirmek hedefimizdir.
 
Sektöre Temat, Ticon, Tangy adı altında kendi markalarımızla ve distribütör olduğumuz Fantasia, Plus, Lineplus, Speedy Cover, Streetrunner, Keyroad markaları ile geniş satış ve pazarlama ağımızla hizmet vermekteyiz.

Vizyonumuz

Pazarda katma değer yaratn,şeffaf,öncü,vazgeçilmez bir işortağı olmak

Misyonumuz

Kazanımlarımızı müşterilerimiz,  müşterisi olduklarımız, çalışanlarımız, hissedarlarımız ve içinde yer aldığımız toplum ile paylaşmada örnek kurum olmak

Hedeflerimiz

Şeffaflaşmak, pazarlamada lider ve örnek kurum olarak, pazarda kalıcı konuma gelmek..

Saygılarımızla...

 

TETAŞ İÇ VE DIŞ TİC. A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır © 2016

Çerez Aydınlatma Metni